Title of the document
NB! Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra tõttu esineb tarnetega probleeme ning meie laoseis on pidevas muutumises. Palume enne tellimist koguseid täpsustada laura@pähklikeskus.ee

4. KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE

4.1. Peale makse sooritamist postitatakse kaup Omniva või SmartPOST pakiautomaati nädala jooksul peale makse laekumist OÜ Köökköök pangakontole.

4.2 Tellitud kaubad saadetakse  SmartPost pakiautomaadiga, mis asuvad siseruumides, SmartPosti võimaluse puudumisel postitatakse saadetis Omniva pakisüsteemi.

4.3. Tellimuse vormistamise leheküljel Ostja valib endale sobiva tarneviisi. Juhul kui valisite tarneviisiks „Tulen ise järele“,  võetakse Ostjaga ühendust telefoni või e-posti teel ja antakse teada millal Ostja saab kaubale järgi tulla.
4.4. Juhul, kui toodete tähtaegne kohale toimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest OÜ Köökköök ei vastuta, teatame sellest Ostja poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 2.5. ning ühtlasi anname teada Ostja poolt tellitud toote kohale toimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohale toimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ning Ostja poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse.Tellimuse tühistamiseks peab Ostja sellest OÜ Köökköök teavitama meili või telefoni teel. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 14. päeva jooksul peale Ostja poolt vastava avalduse esitamist. OÜ Köökköök ei ole kohustatud hüvitama tellimuse tühistamisest tekkida võivat kahju.
4.5 Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohale toimetamisel. OÜ Köökköök  ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
4.6. OÜ Köökköök toimetab kauba aadressile, mis on märgitud tellimuses. Sihtkoha muutumisest on Ostja kohustatud teavitama koheselt enne kauba kohaletoomist või postitamist. Hilinenud teade sihtkoha muutumisest võib tekitada Ostjale edasisi lisakulutusi.